Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Avokado Yaprağı 1 KgAvokado yaprağının Latince adı ‘Persea americana’, Defnegiller familyasındandır. Anavatanı Meksika’dır. Tropik ve subtropik iklime uyumlu olan avokado, havanın fazla soğuk olmaması şartıyla Akdeniz iklimine sahip bölgelerde de yetiştirilebilir. Ülkemizde Akdeniz Bölgesi ve Rize g..
41,01 ₺
Vergiler Hariç:34,75 ₺
Avokado Yaprağı 250 grAvokado yaprağının Latince adı ‘Persea americana’, Defnegiller familyasındandır. Anavatanı Meksika’dır. Tropik ve subtropik iklime uyumlu olan avokado, havanın fazla soğuk olmaması şartıyla Akdeniz iklimine sahip bölgelerde de yetiştirilebilir. Ülkemizde Akdeniz Bölgesi ve Rize..
18,75 ₺
Vergiler Hariç:15,89 ₺
Avokado Yaprağı 500 grAvokado yaprağının Latince adı ‘Persea americana’, Defnegiller familyasındandır. Anavatanı Meksika’dır. Tropik ve subtropik iklime uyumlu olan avokado, havanın fazla soğuk olmaması şartıyla Akdeniz iklimine sahip bölgelerde de yetiştirilebilir. Ülkemizde Akdeniz Bölgesi ve Rize..
26,75 ₺
Vergiler Hariç:22,67 ₺
Mecitefendi Avokado Yapraklı Süzen Poşet 40'lı Kullanımı: 1 fincan sıcak suya 1 adet poşet çay eklenerek 5 dakika demlendikten sonra içime hazırdır. Öğünlerden önce birer fincan olarak tüketilebilir. Ürün Özellikleri :Kolesterolü ve kan basıncını düşürme özelliği vardır. Kanser v..
22,68 ₺
Vergiler Hariç:21,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)