Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Çamaşır Sodası 1 kgÇamaşır sodası, sodyum karbonat olarak da adlandırılır ve doğal temizlik için kullanılan bir maddedir. Adı çamaşır sodası diye geçse de ev temizliğinde de kullanılabilir...
13,50 ₺
Vergiler Hariç:11,44 ₺
Cemilefendi Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Krem 100 MlKoruyucu, paraben, parafin, silikon, renklendirici, hayvansal ürün ve jelatin içermez. Kullanım Talimatı:Dairesel hareketlerle istenilen bölgeye sabah ve akşam masaj yaparak uygulanır. Cilt bakımı için uygundur. Uyarılar:Göz ile temasından..
39,00 ₺
Vergiler Hariç:36,11 ₺
Cemilefendi Ardıç Katranı Sabunu 130 Grİçindekiler:Koruyucu ve paraben içermez.Kullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin nemlenmesine yardımcı olu..
9,99 ₺
Vergiler Hariç:9,25 ₺
Cemilefendi Ardıç Katranı Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Ardıç Katranı Şampuanı, zengin içeriği sayesinde saçlarınızın dolgun görünmesine, zayıf ve ince telli saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur. İçindekiler:Provitamin B5, vitamin B3, v..
28,91 ₺
Vergiler Hariç:24,50 ₺
Cemilefendi Argan Şampuanı 400 MlParaben, Silikon Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Argan Şampuanı, içeriğinde bulunan argan yağı, bitki extractları karışımı, provitamin B5, vitamin B3, vitamin H sayesinde saçlarınızın dolgun görünmesine, kuvvetlenmesine, zayıf ve ince telli saçla..
30,33 ₺
Vergiler Hariç:25,70 ₺
Cemilefendi Arganlı Sabun 130 Grİçindekiler:Olea Europaea oil, fruit oil, aqua, sodium hydroxide, soidum chloride, argania spinosa kernel oil, parfümKullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği içi..
14,31 ₺
Vergiler Hariç:13,25 ₺
Cemilefendi At Kestanesi Özlü Krem 100 MlKoruyucu, paraben, parafin, silikon, renklendirici, hayvansal ürün ve jelatin içermez. Kullanım Talimatı:Cildinize canlılık vererek daha taze görünmesini sağlar. Cildinizi daha sıkı ve gergin yaparak gözeneklerinizi kapatır. Kırışıklıkları, düzenli kulla..
29,43 ₺
Vergiler Hariç:27,25 ₺
Cemilefendi Aynı Sefa Kremi 30 GrKoruyucu ve paraben içermez.Kullanım Talimatı:Dairesel hareketlerle istenilen bölgeye masaj yaparak uygulanır. Cilt bakımı için uygundur. Uyarılar:Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Direkt güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uza..
20,79 ₺
Vergiler Hariç:19,25 ₺
Cemilefendi Bal Özlü Şampuan 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Bal Özlü Şampuan, zengin içeriği sayesinde saçlarınızın dolgun görünmesine ve saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur. İçindekiler:Provitamin B5, vitamin H ve B3  vitaminleri içerir. İ..
32,45 ₺
Vergiler Hariç:27,50 ₺
Cemilefendi Beyaz Kil 200 GrKullanım Talimatı:Yağlı ciltler için uygundur. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Cildi temizleyerek canlanmasına yardımcı olur. Haftada bir kez kullanılması önerilir. Uyarılar:Uygulama öncesi maskenin daha etkili olabilmesi için kili yeteri kadar su ile karıştırın ..
11,75 ₺
Vergiler Hariç:9,96 ₺
Cemilefendi Bıttım Sabunu 130 Grİçindekiler:Olea Europaea fruit oil, aqua, sodium hydroxide, sodium chloride, pstacia lentiscus seed oil, parfumKullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uyg..
13,50 ₺
Vergiler Hariç:11,44 ₺
Cemilefendi Çam Terebentin Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Çam Terebentin Şampuanı, içeriğinde bulunan çam terebentin yağı, bitki extractları ve vitaminler yağlı, dökülen ve yıpranmış saçlarınızın güçlenmesine, dökülmenin giderilmesine yardımcı o..
29,75 ₺
Vergiler Hariç:25,21 ₺
Cemilefendi Cemviks Krem 30 GrKullanım Talimatı:Dairesel hareketlerle istenilen bölgeye yeterli miktarda uygulanır. Cilt bakımı için uygundur.  Uyarılar:Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Direkt güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Oda sıcaklı..
16,50 ₺
Vergiler Hariç:13,98 ₺
Cemilefendi Çörek Otu Yağı Kremi 100 MlKoruyucu, paraben, parafin, silikon, renklendirici, hayvansal ürün ve jelatin içermez. Kullanım Talimatı:Dairesel hareketlerle istenilen bölgeye sabah ve akşam masaj yaparak uygulanır, Cilt bakımı için uygundur. Uyarılar:Göz ile temasından kaçınınız. ..
27,00 ₺
Vergiler Hariç:25,00 ₺
Cemilefendi Defne Sabunu 130 Grİçindekiler:Defne yağı tohumu, zeytinyağı, tuz, sabun bazıKullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin nemlenmesine ya..
13,77 ₺
Vergiler Hariç:12,75 ₺
Cemilefendi Defne Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Defne Şampuanı, içeriğinde bulunan ısırgan yağı, bitki extracaları karışımı, provitamin B5 , vitamin B3, vitamin H sayesinde , cansız, zayıf ve dökülen saçların giderilmesine yardımcı olur.Kepeğin..
32,45 ₺
Vergiler Hariç:27,50 ₺
Cemilefendi Gül Suyu 125 Mlİçindekiler:Naturel gül suyu.Kullanım Talimatı:Gül suyun tatlılarda aroma olarak kullanılabilir.Doğal tonik olarak kullanılabilir.Uyarılar:Direkt güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza e..
17,75 ₺
Vergiler Hariç:16,44 ₺
Cemilefendi Güneş Yağı 125 MlParaben içermez.Cemilefendi Güneş Yağı; kakao yağlı bronzlaştırıcı özel formülü ile cildi besleyen yağların karışımı sayesinde güneşin zararlı etkilerine karşı korumayla birlikte ideal brozlaşmaya yardımcı olur.İçindekiler:Havuç yağı, susam yağı, kakao yağı, hindistan ce..
23,75 ₺
Vergiler Hariç:20,13 ₺
Cemilefendi Hamam Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Hamam Şampuanı, geleneksel hamam kokusu ile üretilmiş şampuan sayesinde banyoda hamam keyfini yaşamaya hazır olun.İçindekiler:Provitamin B5, Vitamin B3 ve Vitamin H içerir. İçeriğinde bulunan vita..
26,75 ₺
Vergiler Hariç:22,67 ₺
Cemilefendi Isırgan Sabunu 130 Grİçindekiler:Zeytinyağı, ısırgan tohumu yağı, sabun bazı, tuz, su Kullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin n..
14,85 ₺
Vergiler Hariç:13,75 ₺
Cemilefendi Isırgan Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Isırgan Şampuanı, içeriğinde bulunan ısırgan yağı, bitki extractları karışımı, provitamin B5 , vitamin B3, vitamin H sayesinde saçlarınızın, dolgun görünmesine kuvvetlenmesine ve zayıf ve ince t..
32,45 ₺
Vergiler Hariç:27,50 ₺
Cemilefendi Keçi Sütlü Sabun 130 Grİçindekiler:Koruyucu ve paraben içermez.Keçi sütünün besleyici özelliği ile cildinizi gün boyu biriken kir ve yağdan arındırırken eşsiz bir bakım keyfi sunar.  Kullanım Talimatı:İstenilen bölgeye su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. ..
14,85 ₺
Vergiler Hariç:13,75 ₺
Cemilefendi Killi Sabun 130 Grİçindekiler:Koruyucu ve paraben içermez.Kullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin nemlenmesine yardımcı olur.  ..
12,00 ₺
Vergiler Hariç:10,17 ₺
Cemilefendi Kükürtlü Sabun 130 Grİçindekiler:Koruyucu ve paraben içermez.Kullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin temizlenmesine yardımcı olur.&n..
12,00 ₺
Vergiler Hariç:10,17 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 232 (10 Sayfa)