Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

İptal ve İade Şartları

iparişinizdeki ürün veya ürünleri siparişinizin tesliminden sonra 14 (ondört) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün iade koşullarını karşılamadığı takdirde ürün adresinize geri gönderilebilir.

Cayma hakkı süresi içerisinde iade etmek istediğiniz ürünlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız üzerinden ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firması dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

İade etmek istediğiniz ürünleri fatura örneğini kutu içerisine ekleyerek paketleyiniz.

Paketi iade kargo koduyla birlikte anlaşmalı kargo firmamıza teslim edin.

İade talep ettiğiniz ürünlerin orijinal paketinde; paketi ve aksesuarları zarar görmemiş, satılabilir durumda olması gerekir. İadesini talep ettiğiniz ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları eksiksiz bir şekilde göndermeniz gerekmektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, aktar ürünleri ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
Yasal süre içerisindeki iade kargonuzu, anlaşmalı kargo firması ile ücretsiz gönderebilirsiniz. İade kargonuzu teslim ederken iade kargo kodunu belirtmeyi unutmayın. İade kargo kodu almak için müşteri hizmetlerimiz ile görüşmelisiniz.

İade edilen ürün depomuza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. İade edilen ürün iade şartlarına uygunsa 7 gün içerisinde iade süreci tamamlanır. İade edilen ürün iade şartlarına uygun değilse tarafınıza geri gönderilir. İade işleminiz tamamlanınca e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi çalıştığınız bankanıza bağlıdır. aktarmarka.com taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. İlgili banka tutarı kredi kartınıza kendi prosedürlerine uygun şekilde iade eder. Detayları bankanızla görüşmelisiniz.

Mesafeli Satış Sözleşmesine göre ve iade edilmesi düşünülen ürün veya ürünler iade koşullarını sağlıyorlar ise internetten veya mobilden satın alınan bir ürünü iade etme süresi 14 (ondört) gündür. 14 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar.

E-posta adresinize gönderilen e-faturanız ile ürünlerinizi iade edebilirsiniz.

Bir ürünü fatura veya irsaliyesiyle birlikte 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade süresi dolduğunda iade yapılamamaktadır.

İptal ve İade Şartları