Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Cemilefendi Isırgan Çayı Sallama 20'liİçindekiler:Katkısız %100 ısırgan çayı.Kullanım Talimatı:Her bir fincan için 1 adet Cemil Efendi süzen poşeti, demlik veya fincanınıza yerleştirin. Kaynamakta olan suyu ilave ederek bir kaç dakika demlenmeye bırakın.Uyarılar:Direkt güneş ışığı almayan, serin, ru..
14,50 ₺
Vergiler Hariç:13,43 ₺
Isırgan Yaprağı 1 kgIsırgan otu; kolay büyüyen ve gelişen yabani ot türüdür. Bu nedenle saksıda ve bahçelerde rahatlıkla yetiştirilir. Türkiye’de hemen hemen bütün Anadolu'da yetişir.Bilimsel adı, “yakmak” anlamına gelen Latince ürodan gelmektedir, çünkü yaprakları temas halinde geçici bir yanm..
51,30 ₺
Vergiler Hariç:47,50 ₺
Isırgan Yaprağı 250 grIsırgan otu; kolay büyüyen ve gelişen yabani ot türüdür. Bu nedenle saksıda ve bahçelerde rahatlıkla yetiştirilir. Türkiye’de hemen hemen bütün Anadolu'da yetişir.Bilimsel adı, “yakmak” anlamına gelen Latince ürodan gelmektedir, çünkü yaprakları temas halinde geçici bir ya..
21,87 ₺
Vergiler Hariç:20,25 ₺
Isırgan Yaprağı 500 grIsırgan otu; kolay büyüyen ve gelişen yabani ot türüdür. Bu nedenle saksıda ve bahçelerde rahatlıkla yetiştirilir. Türkiye’de hemen hemen bütün Anadolu'da yetişir.Bilimsel adı, “yakmak” anlamına gelen Latince ürodan gelmektedir, çünkü yaprakları temas halinde geçici bir ya..
34,83 ₺
Vergiler Hariç:32,25 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)