Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Cemilefendi Karabaş Çayı Sallama 20'liİçindekiler:Katkısız %100 karabaş otu çayı.Kullanım Talimatı:Her bir fincan için 1 adet Cemil Efendi süzen poşeti, demlik veya fincanınıza yerleştirin. Kaynamakta olan suyu ilave ederek bir kaç dakika demlenmeye bırakın.Uyarılar:Direkt güneş ışığı almayan, serin..
14,85 ₺
Vergiler Hariç:13,75 ₺
Karabaş Otu Kelle 1 kgLavanta ile aynı aileye mensup karabaş otu, ülkemizde ‘yalancı lavanta’, ‘gargan’ ve ‘keşiş otu’ isimleriyle de bilinmektedir. Osmanlı döneminde koleraya karşı kullanılması için hakkında ferman çıkarılmış, 1. Dünya Savaşı’nda ise mikrop öldürücü olarak kullanılmış olduğu bilini..
32,75 ₺
Vergiler Hariç:30,32 ₺
Karabaş Otu Kelle 250 grLavanta ile aynı aileye mensup karabaş otu, ülkemizde ‘yalancı lavanta’, ‘gargan’ ve ‘keşiş otu’ isimleriyle de bilinmektedir. Osmanlı döneminde koleraya karşı kullanılması için hakkında ferman çıkarılmış, 1. Dünya Savaşı’nda ise mikrop öldürücü olarak kullanılmış olduğu bili..
19,25 ₺
Vergiler Hariç:17,82 ₺
Karabaş Otu Kelle 500 grLavanta ile aynı aileye mensup karabaş otu, ülkemizde ‘yalancı lavanta’, ‘gargan’ ve ‘keşiş otu’ isimleriyle de bilinmektedir. Osmanlı döneminde koleraya karşı kullanılması için hakkında ferman çıkarılmış, 1. Dünya Savaşı’nda ise mikrop öldürücü olarak kullanılmış olduğu bili..
22,00 ₺
Vergiler Hariç:20,37 ₺
Mecitefendi Karabaş Otlu Çay Süzen Poşet 40'lıKullanımı:1 fincan sıcak suya 1 adet poşet çay eklenerek 5 dakika demlendikten sonra içime hazırdır. Öğünlerden önce birer fincan olarak tüketilebilir.Ürün Özellikleri :Cildin erken yaşlanmasını önler.Saç sağlığını korur.Mikrop yayılımını önler.Yorgunluğ..
24,75 ₺
Vergiler Hariç:22,92 ₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)