Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Kiraz Sapı 1 KgKiraz sapında bol miktarda A, C ve E vitamini bulunmaktadır. Yeterli miktarda potasyum, magnezyum, lif ve antioksidan içerir. Özellikle melatonin ile serotonin gibi biyoritmi düzenleyen antioksidanlar bulundurması açısından son derece nadir bir bitkidir. Çay olarak demlenmesi son dere..
39,96 ₺
Vergiler Hariç:37,00 ₺
Kiraz Sapı 250 grKiraz sapında bol miktarda A, C ve E vitamini bulunmaktadır. Yeterli miktarda potasyum, magnezyum, lif ve antioksidan içerir. Özellikle melatonin ile serotonin gibi biyoritmi düzenleyen antioksidanlar bulundurması açısından son derece nadir bir bitkidir. Çay olarak demlenmesi son de..
20,25 ₺
Vergiler Hariç:18,75 ₺
Kiraz Sapı 500 grKiraz sapında bol miktarda A, C ve E vitamini bulunmaktadır. Yeterli miktarda potasyum, magnezyum, lif ve antioksidan içerir. Özellikle melatonin ile serotonin gibi biyoritmi düzenleyen antioksidanlar bulundurması açısından son derece nadir bir bitkidir. Çay olarak demlenmesi son de..
21,50 ₺
Vergiler Hariç:19,91 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)