Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Acı Badem İçi 1 kgBadem, gülgiller familyasına ait olan badem ağacının meyvesidir. Acı ve tatlı olmak üzere iki türü vardır. Badem ağacının neredeyse her yerde yetişme gibi bir özelliği vardır. Acı badem asla kuruyemiş ya da bir meyve değildir. Bilinçsiz tüketimlerde zehirlemeye neden olabilir. ..
76,50 ₺
Vergiler Hariç:70,83 ₺
Acı Badem İçi 250 grBadem, gülgiller familyasına ait olan badem ağacının meyvesidir. Acı ve tatlı olmak üzere iki türü vardır. Badem ağacının neredeyse her yerde yetişme gibi bir özelliği vardır. Acı badem asla kuruyemiş ya da bir meyve değildir. Bilinçsiz tüketimlerde zehirlemeye neden olabilir.&nb..
20,52 ₺
Vergiler Hariç:19,00 ₺
Acı Badem İçi 500 grBadem, gülgiller familyasına ait olan badem ağacının meyvesidir. Acı ve tatlı olmak üzere iki türü vardır. Badem ağacının neredeyse her yerde yetişme gibi bir özelliği vardır. Acı badem asla kuruyemiş ya da bir meyve değildir. Bilinçsiz tüketimlerde zehirlemeye neden olabilir.&nb..
39,00 ₺
Vergiler Hariç:36,11 ₺
Ayva Kurusu 1 kgTavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması dur..
15,12 ₺
Vergiler Hariç:14,00 ₺
Ayva Kurusu 500 grTavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması d..
7,56 ₺
Vergiler Hariç:7,00 ₺
Demirhindi 1 kgDemirhindi , hem tıbbi hem de mutfak amaçlı çok çeşitli kullanımlara sahip lezzetli, tatlı ve ekşi bir meyvedir . Yaprak dökmeyen demirhindinin yaprakları ve uzun kahverengi kabukları ile karakterize baklaya benzer. Bakla görünümündeki bu meyve içinde demirhindi meyvesi olan yapışkan,..
52,38 ₺
Vergiler Hariç:48,50 ₺
Demirhindi 500 grDemirhindi , hem tıbbi hem de mutfak amaçlı çok çeşitli kullanımlara sahip lezzetli, tatlı ve ekşi bir meyvedir . Yaprak dökmeyen demirhindinin yaprakları ve uzun kahverengi kabukları ile karakterize baklaya benzer. Bakla görünümündeki bu meyve içinde demirhindi meyvesi olan yapışka..
26,73 ₺
Vergiler Hariç:24,75 ₺
Domates Kurusu (Vakumlu) 1 kgDomates kurusu, salçalık cinsi domateslerin kurumuş şeklidir. Domates yaklaşık %94-95 civarında su oranına sahiptir. Kurutulduğu zaman içindeki suyun kurutulması ile yaklaşık 15-18 kg domatesten 1 kg kuru domates elde edilebilmektedir. Kurutma ile üründeki su uzakla..
49,50 ₺
Vergiler Hariç:45,83 ₺
Domates Kurusu 2 kgDomates kurusu, salçalık cinsi domateslerin kurumuş şeklidir. Domates yaklaşık %94-95 civarında su oranına sahiptir. Kurutulduğu zaman içindeki suyun kurutulması ile yaklaşık 15-18 kg domatesten 1 kg kuru domates elde edilebilmektedir. Kurutma ile üründeki su uzaklaşır ve ürü..
100,07 ₺
Vergiler Hariç:92,66 ₺
Dut Kurusu 1 kgGenel Özellikler:Kalsiyum ve demir deposu olan dut kurusu, B1, B2 ve C vitamini açısından da oldukça zengindir.Kullanım Şekli:Dutun kurutulmuşu kış aylarında misafirlere ikram edilir ve uzun kış gecelerinin sohbetlerinde ağzı tatlandırır, hem tatlı ihtiyacımızı karşılar, hem de o döne..
67,36 ₺
Vergiler Hariç:62,37 ₺
Dut Kurusu 500 grGenel Özellikler:Kalsiyum ve demir deposu olan dut kurusu, B1, B2 ve C vitamini açısından da oldukça zengindir.Kullanım Şekli:Dutun kurutulmuşu kış aylarında misafirlere ikram edilir ve uzun kış gecelerinin sohbetlerinde ağzı tatlandırır, hem tatlı ihtiyacımızı karşılar, hem de o dö..
34,75 ₺
Vergiler Hariç:32,18 ₺
Kayısı Çekirdeği 1 kgKayısı çekirdeği, sert endokarpın içinde bulunan bir kayısı tohumu olup, birlikte veya taş veya çukur oluştururlar. Kayısı çekirdeği doğru tüketildiği zaman, kanseri önleyici etkilere sahiptir. Kanserli hücrelerle mücadelede tüketilebilen kayısı çekirdeği, var olan kanser hücrel..
59,40 ₺
Vergiler Hariç:55,00 ₺
Kayısı Çekirdeği 250 grKayısı çekirdeği, sert endokarpın içinde bulunan bir kayısı tohumu olup, birlikte veya taş veya çukur oluştururlar. Kayısı çekirdeği doğru tüketildiği zaman, kanseri önleyici etkilere sahiptir. Kanserli hücrelerle mücadelede tüketilebilen kayısı çekirdeği, var olan kanser hücr..
17,50 ₺
Vergiler Hariç:16,20 ₺
Kayısı Çekirdeği 500 grKayısı çekirdeği, sert endokarpın içinde bulunan bir kayısı tohumu olup, birlikte veya taş veya çukur oluştururlar. Kayısı çekirdeği doğru tüketildiği zaman, kanseri önleyici etkilere sahiptir. Kanserli hücrelerle mücadelede tüketilebilen kayısı çekirdeği, var olan kanser hücr..
34,02 ₺
Vergiler Hariç:31,50 ₺
Kayısı Sarı Jumbo 1 kgKayısı reçeli, marmeladı veya turtası gibi, kayısıları kullandığınız her alanda kayısı sarı jumbo lezzetinden faydalanabilirsiniz...
37,80 ₺
Vergiler Hariç:35,00 ₺
Kayısı Sarı Jumbo 250 grKayısı reçeli, marmeladı veya turtası gibi, kayısıları kullandığınız her alanda kayısı sarı jumbo lezzetinden faydalanabilirsiniz...
11,34 ₺
Vergiler Hariç:10,50 ₺
Kayısı Sarı Jumbo 500 grKayısı reçeli, marmeladı veya turtası gibi, kayısıları kullandığınız her alanda kayısı sarı jumbo lezzetinden faydalanabilirsiniz...
18,90 ₺
Vergiler Hariç:17,50 ₺
Kızılcık Kurusu 1 kgKızılcığın antioksidan kapasitesi oldukça yüksektir. Ülkemizde de tüketilen kızılcık suyunun faydaları ise son derece fazladır. Genellikle suyla seyreltilerek tüketilir. Kızılcık vitamin C, K, B6 ve E yönünden zengindir, kalsiyum, magnezyum, demir, mangenez ve potasyum da barındı..
17,93 ₺
Vergiler Hariç:16,60 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)