Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Hibisküs (Mekke Gülü,Nar Çiçeği) 1 KgHibiskus ebegümeci türüne ait bir bitki türüdür. Hibiskus Latince bir kelime olup "vücut ferahlatan, şifa veren" anlamına gelmektedir. Hibiskus'ün anavatanı Orta Amerika'dır. Hibiskus bitkisi yoğun su tutma kapasitesinden dolayı çöl iklimini sever.Hibiskus çayı n..
61,07 ₺
Vergiler Hariç:51,75 ₺
Hibisküs (Mekke Gülü,Nar Çiçeği) 250 grHibiskus ebegümeci türüne ait bir bitki türüdür. Hibiskus Latince bir kelime olup "vücut ferahlatan, şifa veren" anlamına gelmektedir. Hibiskus'ün anavatanı Orta Amerika'dır. Hibiskus bitkisi yoğun su tutma kapasitesinden dolayı çöl iklimini sever.Hibiskus çayı..
30,98 ₺
Vergiler Hariç:26,25 ₺
Hibisküs (Mekke Gülü,Nar Çiçeği) 500 grHibiskus ebegümeci türüne ait bir bitki türüdür. Hibiskus Latince bir kelime olup "vücut ferahlatan, şifa veren" anlamına gelmektedir. Hibiskus'ün anavatanı Orta Amerika'dır. Hibiskus bitkisi yoğun su tutma kapasitesinden dolayı çöl iklimini sever.Hibiskus çayı..
41,12 ₺
Vergiler Hariç:34,85 ₺
Mecitefendi Kuşburnu&Hibisküs Çay İpli Süzen Poşet 20'liKullanımı:Fincana 1 adet poşet çay koyunuz, üzerine kaynamış içme suyunu ilave ediniz. 2-3 dakika bekledikten sonra içime hazırdır...
16,75 ₺
Vergiler Hariç:15,51 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)