Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Mecitefendi Rezene Çayı İpli Süzen Poşet 20'liÜretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen Rezene ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite rezene tohumunun akdeniz yöresinden toplandıktan ve  strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altında tutulara..
23,37 ₺
Vergiler Hariç:21,64 ₺
Mecitefendi Rezeneli Çay Süzen Poşet 40'lıÖzenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Rezene Tohumu ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Rezeneli Bitki çayı üretiminden önce..
26,73 ₺
Vergiler Hariç:24,75 ₺
Rezene 1 kgRezenenin Latince adı "Foeniculum vulgare"dir ve maydanozgiller (Apiaceae) familyasından iki metreye kadar boylanan iki yıllık kokulu otsu bir bitki türüdür. Anavatanı Akdeniz ve Yakın Doğu'dur.Rezene çayı nasıl hazırlanır?Bir cezvede su kaynatılırken başka bir kapta, 1 su bardağı rezene ..
31,50 ₺
Vergiler Hariç:29,17 ₺
Rezene 250 grRezenenin Latince adı "Foeniculum vulgare"dir ve maydanozgiller (Apiaceae) familyasından iki metreye kadar boylanan iki yıllık kokulu otsu bir bitki türüdür. Anavatanı Akdeniz ve Yakın Doğu'dur.Rezene çayı nasıl hazırlanır?Bir cezvede su kaynatılırken başka bir kapta, 1 su bardağı rezen..
14,75 ₺
Vergiler Hariç:13,66 ₺
Rezene 500 grRezenenin Latince adı "Foeniculum vulgare"dir ve maydanozgiller (Apiaceae) familyasından iki metreye kadar boylanan iki yıllık kokulu otsu bir bitki türüdür. Anavatanı Akdeniz ve Yakın Doğu'dur.Rezene çayı nasıl hazırlanır?Bir cezvede su kaynatılırken başka bir kapta, 1 su bardağı rezen..
19,75 ₺
Vergiler Hariç:18,29 ₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)