Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Cemilefendi Sinameki Çayı Sallama 20'liİçindekiler:%100 Sinameki.Kullanım Talimatı:Her bir fincan için 1 adet Cemil Efendi süzen poşeti, demlik veya fincanınıza yerleştirin. Kaynamakta olan suyu ilave ederek bir kaç dakika demlenmeye bırakın.Uyarılar:Direkt güneş ışığı almayan, serin, rutubetsiz ve ..
14,50 ₺
Vergiler Hariç:13,43 ₺
Mecitefendi Sinameki Çayı İpli Süzen Poşet 20'liÜretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen Sinameki ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite sinameki yapraklarının anavatanı olan Arabistan çölünün dağlık bölgelerinden getirtilen ve strelizasyonundan sonra..
13,95 ₺
Vergiler Hariç:12,92 ₺
Sinameki 1 kgSinameki, baklagil fabaceae ailesine ait olan doğal bir bitkidir. Sinameki bitkisinin çiçekleri sarı, beyaz ve pembe renklerdedir. Bu ağaçsı bitkinin kökeni Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya’nın bazı bölgeleridir. Türkiye'de ise Güney Akdeniz ve Ege'de yetişmektedir.Sinemeki çayı nasıl ha..
32,50 ₺
Vergiler Hariç:27,54 ₺
Sinameki 250 grSinameki, baklagil fabaceae ailesine ait olan doğal bir bitkidir. Sinameki bitkisinin çiçekleri sarı, beyaz ve pembe renklerdedir. Bu ağaçsı bitkinin kökeni Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya’nın bazı bölgeleridir. Türkiye'de ise Güney Akdeniz ve Ege'de yetişmektedir.Sinemeki çayı nasıl ..
12,25 ₺
Vergiler Hariç:10,38 ₺
Sinameki 500 grSinameki, baklagil fabaceae ailesine ait olan doğal bir bitkidir. Sinameki bitkisinin çiçekleri sarı, beyaz ve pembe renklerdedir. Bu ağaçsı bitkinin kökeni Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya’nın bazı bölgeleridir. Türkiye'de ise Güney Akdeniz ve Ege'de yetişmektedir.Sinemeki çayı nasıl ..
18,25 ₺
Vergiler Hariç:15,47 ₺
Sinameki 1 KgSinameki, baklagil fabaceae ailesine ait olan doğal bir bitkidir. Sinameki bitkisi sarı, beyaz ve pembe çiçekler açar. Bu ağaçsı bitkinin kökeni Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya’nın bazı bölgeleridirSinameki çayı nasıl hazırlanır?Yarım tatlı kaşığı sinameki yaprağı1 bardak sıcak su3 Yarı..
31,75 ₺
Vergiler Hariç:26,91 ₺
Sinameki 250 grSinameki, baklagil fabaceae ailesine ait olan doğal bir bitkidir. Sinameki bitkisi sarı, beyaz ve pembe çiçekler açar. Bu ağaçsı bitkinin kökeni Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya’nın bazı bölgeleridirSinameki çayı nasıl hazırlanır?Yarım tatlı kaşığı sinameki yaprağı1 bardak sıcak su3 Ya..
13,50 ₺
Vergiler Hariç:11,44 ₺
Sinameki 500 grSinameki, baklagil fabaceae ailesine ait olan doğal bir bitkidir. Sinameki bitkisi sarı, beyaz ve pembe çiçekler açar. Bu ağaçsı bitkinin kökeni Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya’nın bazı bölgeleridirSinameki çayı nasıl hazırlanır?Yarım tatlı kaşığı sinameki yaprağı1 bardak sıcak su3 Ya..
17,50 ₺
Vergiler Hariç:14,83 ₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)