Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Maqma Coffee Türk Kahvesi 250 grKahvelerin Hepsi 1. Kalite Çekirdekden (Arabica çekirdek) den imal edilmiştir ve her daim taze kavurma, yeni öğütmedir.Foça Taş Değirmen taşıyla öğütülmüştür, bu sebeble çok incedir.Kahve falı bakmak için özel olarak üretilmiştir...
25,96 ₺
Vergiler Hariç:22,00 ₺
Yeşil Kahve Öğütülmüş 1 Kg.Kavrulmuş siyah kahvenin yeşil haline yeşil kahve deniyor. Kahve çekirdekleri bizlere ulaşmadan önce bazı işlemlerden geçiyor ve ateşte kavruluyor. Kavrulma sırasında kahvenin besin değeri düşüyor. Yeşil kahve ise hiçbir işleme tabi tutulmadan saf haliyle bizlere geliyor. ..
57,74 ₺
Vergiler Hariç:53,46 ₺
Yeşil Kahve Öğütülmüş 250 Gr.Kavrulmuş siyah kahvenin yeşil haline yeşil kahve deniyor. Kahve çekirdekleri bizlere ulaşmadan önce bazı işlemlerden geçiyor ve ateşte kavruluyor. Kavrulma sırasında kahvenin besin değeri düşüyor. Yeşil kahve ise hiçbir işleme tabi tutulmadan saf haliyle bizlere geliyor..
16,05 ₺
Vergiler Hariç:14,86 ₺
Yeşil Kahve Öğütülmüş 500 Gr.Kavrulmuş siyah kahvenin yeşil haline yeşil kahve deniyor. Kahve çekirdekleri bizlere ulaşmadan önce bazı işlemlerden geçiyor ve ateşte kavruluyor. Kavrulma sırasında kahvenin besin değeri düşüyor. Yeşil kahve ise hiçbir işleme tabi tutulmadan saf haliyle bizlere geliyor..
29,95 ₺
Vergiler Hariç:27,73 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)