Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Mecitefendi Yakı Otlu Çay Süzen Poşet 40'lı Özenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Yakıotu ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Yakıotlu Bitki çayı üretiminden önc..
19,75 ₺
Vergiler Hariç:18,29 ₺
Yakı Otu 1 KgYakıotu'nun Latince adı ‘Herba moxibustion’, Küpeçiçeğigiller familyasındandır. Avrupa, Asya, Kuzey Amerika ve Avustralya’da yetişir. Türkiye'de Adana, Bitlis, Giresun ve Trabzon’da yaygın olarak bulunur. Boyu 2 metrelere kadar çıkabilir. Yakıotu pembe renkte çiçekler açar. Çiçeklerinin..
41,58 ₺
Vergiler Hariç:38,50 ₺
Yakı Otu 250 grYakıotu'nun Latince adı ‘Herba moxibustion’, Küpeçiçeğigiller familyasındandır. Avrupa, Asya, Kuzey Amerika ve Avustralya’da yetişir. Türkiye'de Adana, Bitlis, Giresun ve Trabzon’da yaygın olarak bulunur. Boyu 2 metrelere kadar çıkabilir. Yakıotu pembe renkte çiçekler açar. Çiçeklerin..
20,25 ₺
Vergiler Hariç:18,75 ₺
Yakı Otu 500 grYakıotu'nun Latince adı ‘Herba moxibustion’, Küpeçiçeğigiller familyasındandır. Avrupa, Asya, Kuzey Amerika ve Avustralya’da yetişir. Türkiye'de Adana, Bitlis, Giresun ve Trabzon’da yaygın olarak bulunur. Boyu 2 metrelere kadar çıkabilir. Yakıotu pembe renkte çiçekler açar. Çiçeklerin..
27,81 ₺
Vergiler Hariç:25,75 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)