Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Yeşil Çay 1 KgYeşil çay demlerken lezzet kirliliğini önlemek amacıyla ayrı bir çaydanlık kullanmanızı öneririz. Demlemek için cam, seramik, kil, porselen ya da paslanmaz çelik çaydanlık tercih edin. Plastik ve alüminyumdan uzak durun.Yeşil çay'daEn iyi tadı almak için filtrelenmiş veya arıtılmış su ..
202,95 ₺
Vergiler Hariç:187,92 ₺
Yeşil Çay 250 grYeşil çay demlerken lezzet kirliliğini önlemek amacıyla ayrı bir çaydanlık kullanmanızı öneririz. Demlemek için cam, seramik, kil, porselen ya da paslanmaz çelik çaydanlık tercih edin. Plastik ve alüminyumdan uzak durun.Yeşil çay'daEn iyi tadı almak için filtrelenmiş veya arıtılmış s..
102,56 ₺
Vergiler Hariç:94,96 ₺
Yeşil Çay 500 grYeşil çay demlerken lezzet kirliliğini önlemek amacıyla ayrı bir çaydanlık kullanmanızı öneririz. Demlemek için cam, seramik, kil, porselen ya da paslanmaz çelik çaydanlık tercih edin. Plastik ve alüminyumdan uzak durun.Yeşil çay'daEn iyi tadı almak için filtrelenmiş veya arıtılmış s..
102,56 ₺
Vergiler Hariç:94,96 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)