Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Acı Bakla (Yahudi Baklası) Termiye 1 kgDiğer İsimleri : Delicebakla, Termiye, Yahudi baklası, Gavur baklası, Lupinus Albus olarak da bilinir.Baklagillerden; otsu bir bitkidir. 30-120 cm'e kadar boyu uzayabilir. Çiçekleri dik salkımlar şeklinde kümelenmiştir. Her sene yerinde çıkan bir sene..
33,63 ₺
Vergiler Hariç:28,50 ₺
Acı Bakla (Yahudi Baklası) Termiye 250 grDiğer İsimleri : Delicebakla, Termiye, Yahudi baklası, Gavur baklası, Lupinus Albus olarak da bilinir.Baklagillerden; otsu bir bitkidir. 30-120 cm'e kadar boyu uzayabilir. Çiçekleri dik salkımlar şeklinde kümelenmiştir. Her sene yerinde çıkan bir senelik..
13,57 ₺
Vergiler Hariç:11,50 ₺
Acı Bakla (Yahudi Baklası) Termiye 500 grDiğer İsimleri : Delicebakla, Termiye, Yahudi baklası, Gavur baklası, Lupinus Albus olarak da bilinir.Baklagillerden; otsu bir bitkidir. 30-120 cm'e kadar boyu uzayabilir. Çiçekleri dik salkımlar şeklinde kümelenmiştir. Her sene yerinde çıkan bir senelik..
18,88 ₺
Vergiler Hariç:16,00 ₺
İç Bakla 1 kgTavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması duruml..
24,84 ₺
Vergiler Hariç:23,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)