Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Karden Çam Terebentin Esansı 20 ML20 ML Cam ŞişedeSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz...
15,25 ₺
Vergiler Hariç:12,92 ₺
Karden Çam Terebentin Esansı 50 ML50 ML Cam ŞişedeSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz...
19,50 ₺
Vergiler Hariç:16,53 ₺
Karden Çilek Esansı (Aroması) 20 MLÜrün İçeriği : Bitkinin yapısına göre Distilasyon Maserasyon veya Soğuk pres yöntemler kullanılarak elde edilen Karden Aromatik Bitkisel Yağlar alanında kalite belgelerine haiz Kardelen Bitkisel Ürünler Tesislerinde üretilmiş ve kalitesiyle kendisini diğer bit..
15,75 ₺
Vergiler Hariç:13,35 ₺
Mecitefendi Çam Esansı 1 LtKullanımı: Saçı besler dökülmeyi önler. Kepeğin oluşumunu engeller ve saçı kuvvetlendirir.200 ml şampuana bir kapak ölçüsü kadar konularak saç yıkanır. Ayrıca saç diplerine masaj yapılarak da kullanılır. Uyarı: Haricen kullanılır. Kesinlikle içilmez, cilde veya saça d..
168,45 ₺
Vergiler Hariç:142,75 ₺
Mecitefendi Çam Esansı 20 MlKullanımı: Saçı besler dökülmeyi önler.Kepeğin oluşumunu engeller ve saçı kuvvetlendirir.200 ml şampuana bir kapak ölçüsü kadar konularak saç yıkanır. Ayrıca saç diplerine masaj yapılarak da kullanılır.Uyarı: Haricen kullanılır. Kesinlikle içilmez, cilde veya saça di..
23,01 ₺
Vergiler Hariç:19,50 ₺
Mecitefendi Çam Esansı 50 MLKullanımı: Saçı besler dökülmeyi önler.Kepeğin oluşumunu engeller ve saçı kuvvetlendirir.200 ml şampuana bir kapak ölçüsü kadar konularak saç yıkanır. Ayrıca saç diplerine masaj yapılarak da kullanılır.Uyarı: Haricen kullanılır. Kesinlikle içilmez, cilde veya saça di..
28,03 ₺
Vergiler Hariç:23,75 ₺
Mecitefendi Melisa Esansı 1 LTKullanım:Aromaterapi amaçlı olarak kullanılır. Banyo suyunda ve odalarda koku verici olarak kullanılmaktadır. Masaj yağı, saç bakım yağı ve benzeri gibi yağların içine koku vermek amacıyla kullanılır...
715,08 ₺
Vergiler Hariç:606,00 ₺
Mecitefendi Melisa Esansı 20 MLKullanım:Aromaterapi amaçlı olarak kullanılır. Banyo suyunda ve odalarda koku verici olarak kullanılmaktadır. Masaj yağı, saç bakım yağı ve benzeri gibi yağların içine koku vermek amacıyla kullanılır...
37,47 ₺
Vergiler Hariç:31,75 ₺
Mecitefendi Menekşe Esansı 1 LTÜrün bilgisi:Aromaterapi amaçlı olarak kullanılır. Banyo suyunda ve odalarda koku verici olarak kullanılmaktadır. Masaj yağı, saç bakım yağı ve benzeri gibi yağların içine koku vermek amacıyla kullanılır.Bitkinin yapısına göre Distilasyon Maserasyon veya Soğuk pres yön..
805,06 ₺
Vergiler Hariç:682,25 ₺
Mecitefendi Menekşe Esansı 20 MLÜrün bilgisi:Aromaterapi amaçlı olarak kullanılır. Banyo suyunda ve odalarda koku verici olarak kullanılmaktadır. Masaj yağı, saç bakım yağı ve benzeri gibi yağların içine koku vermek amacıyla kullanılır.Bitkinin yapısına göre Distilasyon Maserasyon veya Soğuk pres yö..
38,65 ₺
Vergiler Hariç:32,75 ₺
Mecitefendi Yasemin Esansı 1 LTBitkinin yapısına göre Distilasyon Maserasyon veya Soğuk pres yöntemler kullanılarak elde edilen Mecitefendi Yasemin Esansı ürün üzerinde yazdığı gibi tamamen katkısız ve doğal olarak, alanında tüm kalite belgelerine haiz Mecitefendi Bitkisel Ürünler Tesislerinde ..
745,00 ₺
Vergiler Hariç:631,36 ₺
Mecitefendi Yasemin Esansı 20 MLBitkinin yapısına göre Distilasyon Maserasyon veya Soğuk pres yöntemler kullanılarak elde edilen Mecitefendi Yasemin Esansı ürün üzerinde yazdığı gibi tamamen katkısız ve doğal olarak, alanında tüm kalite belgelerine haiz Mecitefendi Bitkisel Ürünler Tesislerinde..
23,75 ₺
Vergiler Hariç:20,13 ₺
Mecitefendi Ylang Ylang Esansı 20 MLÜrün bilgisi: Direkt olarak cildinize sürmeyiniz. 200gr'lık şampuana bir kapak katılarak kullanılır.Uyarı:Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz.Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.Gözünüzü yakması halind..
27,50 ₺
Vergiler Hariç:23,31 ₺
Mecitefendi Zambak Esansı 20 MLZambakgiller familyasından soğanı pullu dik gövdeli güzel ve iri çiçekli bir bitkidir. Zambak çiçeği yaprakları gevrek ve hassas bir bitkidir. Antenlerinde ki polenler genelde açık sarı olur hoş kokuludur.Bileşiminde İron iridin tanen reçineler şekerler yağ bulunur.Ürü..
24,31 ₺
Vergiler Hariç:20,60 ₺
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)