Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Acı Çehre (Akdiken) - Siyah / Yeşil  100 grAcı Çehrenin asıl ana vatanı yerli Avrupa, kuzeybatı Afrika ve Batı Asya’nın merkezi, Britanya Adaları’nın güneyi, Fas ve doğu Kırgızistan’dır.En fazla 10 metre ye kadar uzayabilen,  gri-kahverengi kabuğu ve dikenli dalları olan küçük ağ..
28,50 ₺
Vergiler Hariç:26,39 ₺
Acı Çehre (Akdiken) - Siyah / Yeşil 250 grAcı Çehrenin asıl ana vatanı yerli Avrupa, kuzeybatı Afrika ve Batı Asya’nın merkezi, Britanya Adaları’nın güneyi, Fas ve doğu Kırgızistan’dır.En fazla 10 metre ye kadar uzayabilen,  gri-kahverengi kabuğu ve dikenli dalları olan küçük ağaç şek..
61,34 ₺
Vergiler Hariç:56,80 ₺
Acı Çehre (Akdiken) - Siyah / Yeşil 500 grAcı Çehrenin asıl ana vatanı yerli Avrupa, kuzeybatı Afrika ve Batı Asya’nın merkezi, Britanya Adaları’nın güneyi, Fas ve doğu Kırgızistan’dır.En fazla 10 metre ye kadar uzayabilen,  gri-kahverengi kabuğu ve dikenli dalları olan küçük ağaç şek..
110,00 ₺
Vergiler Hariç:101,85 ₺
Acı Çehre (Akdiken) Kavanoz 20 grAcı Çehrenin asıl ana vatanı yerli Avrupa, kuzeybatı Afrika ve Batı Asya’nın merkezi, Britanya Adaları’nın güneyi, Fas ve doğu Kırgızistan’dır.En fazla 10 metre ye kadar uzayabilen,  gri-kahverengi kabuğu ve dikenli dalları olan küçük ağaç şeklindedir.Siyah..
9,72 ₺
Vergiler Hariç:9,00 ₺
Acı Çehre (Akdiken) - Siyah / Yeşil 1 kgAcı Çehrenin asıl ana vatanı yerli Avrupa, kuzeybatı Afrika ve Batı Asya’nın merkezi, Britanya Adaları’nın güneyi, Fas ve doğu Kırgızistan’dır. En fazla 10 metre ye kadar uzayabilen,  gri-kahverengi kabuğu ve dikenli dalları olan küçük ağaç şekl..
211,14 ₺
Vergiler Hariç:195,50 ₺
Acı Yavşan Otu (Bodur Mahmut) 1 kgBilim literatüründe Veronica olarak biline yavşan otu, sıracaotugiller ailesine aittir yıllık bir ot türüdür. Birçok ot ile çokça karıştırılır. Sert bir tadı olan yavşan otu yüzyıllardır alternatif tıpta kullanılmıştı. Çıban otu, oğlan otu, at teresi, miskotu ve yar..
38,50 ₺
Vergiler Hariç:35,65 ₺
Acı Yavşan Otu (Bodur Mahmut) 250 grBilim literatüründe Veronica olarak biline yavşan otu, sıracaotugiller ailesine aittir yıllık bir ot türüdür. Birçok ot ile çokça karıştırılır. Sert bir tadı olan yavşan otu yüzyıllardır alternatif tıpta kullanılmıştı. Çıban otu, oğlan otu, at teresi, miskotu ve y..
10,99 ₺
Vergiler Hariç:10,18 ₺
Acı Yavşan Otu (Bodur Mahmut) 500 grBilim literatüründe Veronica olarak biline yavşan otu, sıracaotugiller ailesine aittir yıllık bir ot türüdür. Birçok ot ile çokça karıştırılır. Sert bir tadı olan yavşan otu yüzyıllardır alternatif tıpta kullanılmıştı. Çıban otu, oğlan otu, at teresi, miskotu ve y..
19,50 ₺
Vergiler Hariç:18,06 ₺
Açlık Otu (Aşlık Otu) Deve Gözü 1 kgAçlık otu, Arapçada "senna yaprağı " olarak isimlendirilen, sinameki otunun farklı bir türüdür. Diğer bir adı ise Dişi Sinameki, Deve Gözüdür...
31,89 ₺
Vergiler Hariç:29,53 ₺
Açlık Otu (Aşlık Otu) Deve Gözü 250 grAçlık otu, Arapçada "senna yaprağı " olarak isimlendirilen, sinameki otunun farklı bir türüdür. Diğer bir adı ise Deve Gözüdür...
12,50 ₺
Vergiler Hariç:11,57 ₺
Açlık Otu (Aşlık Otu) Deve Gözü 500 grAçlık otu, Arapçada "senna yaprağı " olarak isimlendirilen, sinameki otunun farklı bir türüdür. Diğer bir adı ise Deve Gözüdür...
17,00 ₺
Vergiler Hariç:15,74 ₺
Akırı Karha-Üdül Kahır 1 kgAkırı karha nasıl kullanılırKusma ve ishale neden olabildiği için daha çok haricen kullanılır. Akırı karha zeytinyağında kaynatılıp elde edilen yağ soğuduktan sonra felç olan bölge bu yağ ile ovulursa faydası görülür. Bu yağ yüze ve cilde sürülürse, cildi besler ve yüzü gü..
352,82 ₺
Vergiler Hariç:299,00 ₺
Akırı Karha-Ödül Kahır 100 grAkırı karha nasıl kullanılırKusma ve ishale neden olabildiği için daha çok haricen kullanılır.Akırı karha zeytinyağında kaynatılıp elde edilen yağ soğuduktan sonra felç olan bölge bu yağ ile ovulursa faydası görülür. Bu yağ yüze ve cilde sürülürse, cildi besler ve yüzü g..
42,19 ₺
Vergiler Hariç:35,75 ₺
Akırı Karha-Ödül Kahır 250 grAkırı karha nasıl kullanılırKusma ve ishale neden olabildiği için daha çok haricen kullanılır.Akırı karha zeytinyağında kaynatılıp elde edilen yağ soğuduktan sonra felç olan bölge bu yağ ile ovulursa faydası görülür. Bu yağ yüze ve cilde sürülürse, cildi besler ve yüzü g..
89,68 ₺
Vergiler Hariç:76,00 ₺
Akırı Karha-Üdül Kahır 500 grAkırı karha nasıl kullanılırKusma ve ishale neden olabildiği için daha çok haricen kullanılır.Akırı karha zeytinyağında kaynatılıp elde edilen yağ soğuduktan sonra felç olan bölge bu yağ ile ovulursa faydası görülür. Bu yağ yüze ve cilde sürülürse, cildi besler ve yüzü g..
178,18 ₺
Vergiler Hariç:151,00 ₺
Altınbaşak Otu (Andız Yapışkan Otu) 1 kgAltınbaşak, papatyagiller familyasından Solidago cinsini oluşturan yaz ya da sonbaharın sonlarında çiçek açan çok yıllık bitki türlerinin ortak adıdır...
45,00 ₺
Vergiler Hariç:41,67 ₺
Anason 1 kgGünümüzde tohumu, bitkisi ve yağının pek çok faydasının olduğu bilimsel araştırmalarla gösterilmiştir. Başta rakı üretimi ve diş macunu yapımı olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır.Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.Çocukl..
47,25 ₺
Vergiler Hariç:46,78 ₺
Anason 250 grGünümüzde tohumu, bitkisi ve yağının pek çok faydasının olduğu bilimsel araştırmalarla gösterilmiştir. Başta rakı üretimi ve diş macunu yapımı olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır.Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.Çocu..
15,75 ₺
Vergiler Hariç:15,59 ₺
Anason 500 grGünümüzde tohumu, bitkisi ve yağının pek çok faydasının olduğu bilimsel araştırmalarla gösterilmiştir. Başta rakı üretimi ve diş macunu yapımı olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır.Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.Çocu..
24,75 ₺
Vergiler Hariç:24,50 ₺
Anason Toz 1 kgKullanılışı : 1/2 litre suya 1 çorba kaşığı anason tohumu çay gibi demlendirilir, günde 2-3 bardak içilir.Mutfakta Kullanılışı : Zeytinyağı, hardal, sirke ile yapılan soslarda, yeşil salatalarda, buğulamalarda, haşlamalarda (havuç patates kabak ) havuç yemeklerinde, bazı tür kremalara..
43,75 ₺
Vergiler Hariç:40,51 ₺
Anason Toz 250 grKullanılışı : 1/2 litre suya 1 çorba kaşığı anason tohumu çay gibi demlendirilir, günde 2-3 bardak içilir.Mutfakta Kullanılışı : Zeytinyağı, hardal, sirke ile yapılan soslarda, yeşil salatalarda, buğulamalarda, haşlamalarda (havuç patates kabak ) havuç yemeklerinde, bazı t..
14,50 ₺
Vergiler Hariç:13,43 ₺
Anason Toz 500 grKullanılışı : 1/2 litre suya 1 çorba kaşığı anason tohumu çay gibi demlendirilir, günde 2-3 bardak içilir.Mutfakta Kullanılışı : Zeytinyağı, hardal, sirke ile yapılan soslarda, yeşil salatalarda, buğulamalarda, haşlamalarda (havuç patates kabak ) havuç yemeklerinde, bazı t..
25,50 ₺
Vergiler Hariç:23,61 ₺
Andız Kökü (Rizom) 1 kgAndız otu; 2 metreye kadar uzayabilen, geniş ve yumuşak yapraklı, çok yıllık, otsu bir bitkidir. Sulak ve rutubetli yerlerde yetişir. Çiçeklerinin başı sarı saçaklar halindedir. Tadı acı, kokusu güçlüdür. İçerisinde inulin adlı madde ve meyve şekeri bulunur. Atgözü veya Kızıla..
139,50 ₺
Vergiler Hariç:118,22 ₺
Andız Kökü (Rizom) 100 grAndız otu; 2 metreye kadar uzayabilen, geniş ve yumuşak yapraklı, çok yıllık, otsu bir bitkidir. Sulak ve rutubetli yerlerde yetişir. Çiçeklerinin başı sarı saçaklar halindedir. Tadı acı, kokusu güçlüdür. İçerisinde inulin adlı madde ve meyve şekeri bulunur. Atgözü veya Kızı..
23,75 ₺
Vergiler Hariç:20,13 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 452 (19 Sayfa)