Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Cemilefendi Beyaz Kil 200 GrKullanım Talimatı:Yağlı ciltler için uygundur. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Cildi temizleyerek canlanmasına yardımcı olur. Haftada bir kez kullanılması önerilir. Uyarılar:Uygulama öncesi maskenin daha etkili olabilmesi için kili yeteri kadar su ile karıştırın ..
11,75 ₺
Vergiler Hariç:9,96 ₺
Cemilefendi Yeşil Kil 200 GrKullanım Talimatı:Yağlı ciltler için uygundur. Nemlenmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Haftada bir kez kullanılması önerilir.  Uyarılar:Uygulama öncesi maskenin daha etkili olabilmesi için kili yeteri kadar su ile karıştır..
8,75 ₺
Vergiler Hariç:7,42 ₺
Mecit Efendi Doğal Kil Maske - GülCildinizi temizlerken yumuşatma ve nemlendirme yeteneğine de haiz olan gül suyu geleneksel olarak sıkça kullanılır. İşte bu gül suyunu yine geleneksel olarak kullanılan Kil Maskeyle birleştirip tarihi güzellik sırrını gün yüzüne çıkardık.Tüm cilt tipleri için kullan..
52,81 ₺
Vergiler Hariç:44,75 ₺
Mecit Efendi Doğal Kil Maske - KayısıBir ürün var ki; hem cildinizi nemlendirip besleyecek, hem temizleyip nefes aldıracak hem de tüm bu işleri doğallıktan ayrılmadan yapacak... O ürün artık MECİTEFENDİ raflarında...Kuru ciltler ve normal ciltler için kullanıma uygundur.Paraben içermez...
52,81 ₺
Vergiler Hariç:44,75 ₺
Mecit Efendi Doğal Kil Maske - NarCildinizin nefes almasını ve yenilenmesini arzu ediyorsanız çözüm MECİTEFENDİ'nin Narlı Doğal Kil Maskesi'nde. Nar'ın sahip olduğu özellikler sayesinde Kil Maske bambaşka boyut kazanıyor...Tüm cilt tipleri için uygundur.Paraben içermez...
52,81 ₺
Vergiler Hariç:44,75 ₺
Mecit Efendi Doğal Kil Maske - YosunTopraktan gelen güzellik yosunla güçlendirildi. Ekstra bakım isteyen ciltler için geliştirilen Yosunlu Doğal Kil Maskemizle hem cildinize nefes aldırın, hem de yosunun sıra dışı yeteneğiyle olağan üstü bakım yapın. Paraben içermez.Tüm cilt tipleri için uygundur...
52,81 ₺
Vergiler Hariç:44,75 ₺
Yeşil Kil Parça Kalıp Yenilebilir 1 kgAktaral Doğal Parça Kalıp Yeşil Kil Yenilebilir Saf Doğal Kil Paket Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Tüketim sonrası beklenmeyen etki görüldüğünde b..
22,50 ₺
Vergiler Hariç:19,07 ₺
Yeşil Kil Parça Kalıp Yenilebilir 500 grAktaral Doğal Parça Kalıp Yeşil Kil Yenilebilir Saf Doğal Kil Paket Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Tüketim sonrası beklenmeyen etki görüldüğünde..
12,75 ₺
Vergiler Hariç:10,81 ₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)