Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Keçi Sütü Sabun 150 GrKeçi Sütü Sabun Kullanımı:Saç diplerine nüfuz edecek şekilde parmak uçlarıyla sabunu saça yedirmek ve bol su ile durulamak saç bakımı için en geçerli kullanım yöntemidir.Uyarı:Karden Keçi Sütü Sabunu mümkünse farklı sabunlar ve şampuanlarla birlikte kullanılmamalı ve kullanım k..
13,00 ₺
Vergiler Hariç:11,02 ₺
Karden Yasemin Sabun 150 GrYasemin Sabun KullanımıEl, Yüz, Saç bölgeleri için kullanıma uygundur.UyarılarKarden Yeşilçay Sabunu mümkünse farklı sabunlar ve şampuanlarla birlikte kullanılmamalı ve kullanım kesintisiz ve düzenli periyotlarla yapılmalıdır.Karden Yasemin Sabun ÖzellikleriKarden Yeşilçay..
13,00 ₺
Vergiler Hariç:11,02 ₺
Mecitefendi Bıttım Sabunu 125 GrÜrün İçeriği :Yüksek miktarda çitlembik yağı içerir. SLES, paraben, alkol, renklendirici, hayvansal ürün, jelatin, EO ve koruyucu içermez.Saç ve ciltte kullanılabilir...
25,67 ₺
Vergiler Hariç:21,75 ₺
Mecitefendi Kükürtlü Sabun 125 GrBileşiminde Zeytinyağı, Kükürt ve Kantaron Yağı vardır. Özellikle yağlı ciltlerde, cildi temizleyerek rahatlatmaya yardımcı olur. Paraben ve Koruyucu içermez.Bitkisel içeriğinden dolayı Mecitefendi Kükürtlü Sabunu'nu istenilen sıklıkta kullanabilirsiniz...
18,75 ₺
Vergiler Hariç:15,89 ₺
Mecitefendi Organik Bıttım Sabunu 125 GrYüksek miktarda çitlembik yağı içerir. Bıttım Sabunu ile de cildinizi ve saçınızı şımartmak sizin elinizde. SLES, paraben, alkol, renklendirici, hayvansal ürün, jelatin, EO ve koruyucu içermez.KullanımıOrganik içeriğinden dolayı Mecitefendi Organik Bıttım Sabu..
18,50 ₺
Vergiler Hariç:15,68 ₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)