Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Cemilefendi Biberiye Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı biberiye suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü biberiye suyu doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
24,75 ₺
Vergiler Hariç:22,92 ₺
Cemilefendi Çakşır Kökü Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı çakşır kökü suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü çakşır kökü doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
24,75 ₺
Vergiler Hariç:22,92 ₺
Cemilefendi Civan Perçemli Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı civan perçemli suyu, (%10), hayıt tohumu, mersin yaprağı, melisa yaprağı, çoban çantası, aslan pençesi, kantaron, ardıç tohumu, ısırgan otu, propolis.Kullanım Talimatı:1/4'ü civan perçemli suyu ile dold..
25,08 ₺
Vergiler Hariç:21,25 ₺
Cemilefendi Defne Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı defne suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü defne suyu doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
25,08 ₺
Vergiler Hariç:21,25 ₺
Cemilefendi Enginar Suyu Cam Şişe 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı enginar suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü enginar suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
28,62 ₺
Vergiler Hariç:24,25 ₺
Cemilefendi Enginar Suyu Kutulu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı enginar suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü enginar suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
25,08 ₺
Vergiler Hariç:21,25 ₺
Cemilefendi Form Suyu 1 Ltİçindekiler:%20 yeşil çay, %10 bilye kekik, %10 çoban çökerten, %10 biberiye, %10 funda yaprağı, %10 mate yaprağı, %10 sinirli ot, %10 barut ağacı kabuğu, %10 sinameki.Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı form suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü form suyu ile doldurul..
25,08 ₺
Vergiler Hariç:21,25 ₺
Cemilefendi Funda Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı funda suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü funda suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
24,75 ₺
Vergiler Hariç:22,92 ₺
Cemilefendi Hayıt Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı hayıt suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü hayıt suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
23,75 ₺
Vergiler Hariç:21,99 ₺
Cemilefendi Isırgan Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı ısırgan suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü ısırgan suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
25,08 ₺
Vergiler Hariç:21,25 ₺
Cemilefendi Karabaş Otu Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı karabaş otu suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü karabaş otu suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz...
25,08 ₺
Vergiler Hariç:21,25 ₺
Cemilefendi Kekik Suyu Cam 1 Ltİçindekiler:%100 Kekik suyu.Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı kekik suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü kekik doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
21,50 ₺
Vergiler Hariç:19,91 ₺
Cemilefendi Kekik Suyu Jelatinli 1 Ltİçindekiler:%100 Kekik suyu.Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı kekik suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü kekik doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
13,75 ₺
Vergiler Hariç:12,73 ₺
Cemilefendi Kekik Suyu Kutulu 1 Ltİçindekiler:%100 Kekik suyu.Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı kekik suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü kekik doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
19,50 ₺
Vergiler Hariç:18,06 ₺
Cemilefendi Melisa Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı melisa suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü melisa suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
25,08 ₺
Vergiler Hariç:21,25 ₺
Cemilefendi Mersin Yaprağı Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı mersin suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü mersin suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz...
25,08 ₺
Vergiler Hariç:21,25 ₺
Cemilefendi Okaliptus Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı okaliptus suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü okaliptus suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz...
25,08 ₺
Vergiler Hariç:21,25 ₺
Cemilefendi Papatya Suyu 1 Ltİçindekiler:Distilasyon yöntemi ile elde eilmiş, içme amaçlı papatya suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü papatya suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz. ..
23,75 ₺
Vergiler Hariç:21,99 ₺
Cemilefendi Yakı Otu Suyu 1 Ltİçindekiler:Yakı otu (%10), kereviz tohumu, selvi kozalağı, kırmızı ardıç tohumu, kırkkilit, ayrık kökü, mersin yaprağı, altın otu, propolis.Kullanım Talimatı:1/4'ü yakı otu suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaz..
21,60 ₺
Vergiler Hariç:18,31 ₺
Ege Lokman Enginar Suyu 1 LtEge Lokman Enginar Suyu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:Ege Lokman Enginar Suyu 1LtEge Lokman Enginar Suyu 1Lt İzin Belge:Enginar Suyu ürünü Ege Lokman Bitki Botanik Bilumum Uçucu Yağlar San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı TR-45-K-0..
18,00 ₺
Vergiler Hariç:15,25 ₺
Mecit Efendi Funda Suyu 1 LTFundagillerden; çiçekleri kırmızımtırak mor ve çan şeklinde olan bir bitkidir. İşlenmemiş topraklarda yetişen bu bitkinin yapraklarından ağustos aylarında özenle toplanıp buhar distilasyonu yoluyla elde edilen bitkisel aromatik sudur...
48,09 ₺
Vergiler Hariç:40,75 ₺
Mecit Efendi Şeker Life Bitkisel Su Karışım Setiİçerisinde hibisküs, tarçın zeytin yaprağı, şahtere, mersin yaprağı, kekik, karabaş, acı yavşan, acıbadem ve kara hindiba bitkileri bulunan, dünyanın ve ülkemizin çeşitli yerlerinden mevsiminde tekniğine uygun olarak özenle toplanan bitkilerin harmanla..
52,22 ₺
Vergiler Hariç:44,25 ₺
Mecitefendi Ardıç Suyu 1 LtKullanımı :1/4 çay bardağı dolusu ardıç suyunu içme suyu ile tamamlayıp içiniz. Serin ve ışık olmayan yerde muhafaza ediniz.Ürün İçeriği : %100 Su buharı distilasyonu yolu ile üretilmiş Ardıç Suyu...
29,75 ₺
Vergiler Hariç:25,21 ₺
Mecitefendi Biberiye Suyu 1 LtKullanımı: 1/4 çay bardağı dolusu  Biberiye suyunu içme suyu ile tamamlayıp içiniz.Ürün İçeriği:Anavatanı ülkemizin akdeniz bölgesi olan biberiye bitkisinin akdeniz bölgesi dağlarından yerli köylüler tarafından toplanarak bu bitkilerden su buharı distilasyonu ..
34,50 ₺
Vergiler Hariç:29,24 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 49 (3 Sayfa)