Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Arap Kızı MaviSivilcelerden kurtulmak, çilleri yok etmek, cilt rengini açarak daha beyaz bir ten rengine sahip olmayı sağlamak, cildin güneşe karşı daha güçlü olmasını sağlamak, yüzdeki kırmızı noktaları gidermek, fondöten kadar etkili bir kapatıcı olarak kullanılarak lekeleri kapatmak, sivilce izle..
12,69 ₺
Vergiler Hariç:10,75 ₺
Arap Kızı PembeSivilcelerden kurtulmak, çilleri yok etmek, cilt rengini açarak daha beyaz bir ten rengine sahip olmayı sağlamak, cildin güneşe karşı daha güçlü olmasını sağlamak, yüzdeki kırmızı noktaları gidermek, fondöten kadar etkili bir kapatıcı olarak kullanılarak lekeleri kapatmak, sivilce izl..
12,69 ₺
Vergiler Hariç:10,75 ₺
Cemilefendi Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Krem 100 MlKoruyucu, paraben, parafin, silikon, renklendirici, hayvansal ürün ve jelatin içermez. Kullanım Talimatı:Dairesel hareketlerle istenilen bölgeye sabah ve akşam masaj yaparak uygulanır. Cilt bakımı için uygundur. Uyarılar:Göz ile temasından..
39,00 ₺
Vergiler Hariç:36,11 ₺
Cemilefendi Ardıç Katranı Sabunu 130 Grİçindekiler:Koruyucu ve paraben içermez.Kullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin nemlenmesine yardımcı olu..
9,99 ₺
Vergiler Hariç:9,25 ₺
Cemilefendi Arganlı Sabun 130 Grİçindekiler:Olea Europaea oil, fruit oil, aqua, sodium hydroxide, soidum chloride, argania spinosa kernel oil, parfümKullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği içi..
14,31 ₺
Vergiler Hariç:13,25 ₺
Cemilefendi At Kestanesi Özlü Krem 100 MlKoruyucu, paraben, parafin, silikon, renklendirici, hayvansal ürün ve jelatin içermez. Kullanım Talimatı:Cildinize canlılık vererek daha taze görünmesini sağlar. Cildinizi daha sıkı ve gergin yaparak gözeneklerinizi kapatır. Kırışıklıkları, düzenli kulla..
29,43 ₺
Vergiler Hariç:27,25 ₺
Cemilefendi Aynı Sefa Kremi 30 GrKoruyucu ve paraben içermez.Kullanım Talimatı:Dairesel hareketlerle istenilen bölgeye masaj yaparak uygulanır. Cilt bakımı için uygundur. Uyarılar:Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Direkt güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uza..
20,79 ₺
Vergiler Hariç:19,25 ₺
Cemilefendi Beyaz Kil 200 GrKullanım Talimatı:Yağlı ciltler için uygundur. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Cildi temizleyerek canlanmasına yardımcı olur. Haftada bir kez kullanılması önerilir. Uyarılar:Uygulama öncesi maskenin daha etkili olabilmesi için kili yeteri kadar su ile karıştırın ..
11,75 ₺
Vergiler Hariç:9,96 ₺
Cemilefendi Bıttım Sabunu 130 Grİçindekiler:Olea Europaea fruit oil, aqua, sodium hydroxide, sodium chloride, pstacia lentiscus seed oil, parfumKullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uyg..
13,50 ₺
Vergiler Hariç:11,44 ₺
Cemilefendi Cemviks Krem 30 GrKullanım Talimatı:Dairesel hareketlerle istenilen bölgeye yeterli miktarda uygulanır. Cilt bakımı için uygundur.  Uyarılar:Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Direkt güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Oda sıcaklı..
16,50 ₺
Vergiler Hariç:13,98 ₺
Cemilefendi Çörek Otu Yağı Kremi 100 MlKoruyucu, paraben, parafin, silikon, renklendirici, hayvansal ürün ve jelatin içermez. Kullanım Talimatı:Dairesel hareketlerle istenilen bölgeye sabah ve akşam masaj yaparak uygulanır, Cilt bakımı için uygundur. Uyarılar:Göz ile temasından kaçınınız. ..
27,00 ₺
Vergiler Hariç:25,00 ₺
Cemilefendi Defne Sabunu 130 Grİçindekiler:Defne yağı tohumu, zeytinyağı, tuz, sabun bazıKullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin nemlenmesine ya..
13,77 ₺
Vergiler Hariç:12,75 ₺
Cemilefendi Gül Suyu 125 Mlİçindekiler:Naturel gül suyu.Kullanım Talimatı:Gül suyun tatlılarda aroma olarak kullanılabilir.Doğal tonik olarak kullanılabilir.Uyarılar:Direkt güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza e..
17,75 ₺
Vergiler Hariç:16,44 ₺
Cemilefendi Güneş Yağı 125 MlParaben içermez.Cemilefendi Güneş Yağı; kakao yağlı bronzlaştırıcı özel formülü ile cildi besleyen yağların karışımı sayesinde güneşin zararlı etkilerine karşı korumayla birlikte ideal brozlaşmaya yardımcı olur.İçindekiler:Havuç yağı, susam yağı, kakao yağı, hindistan ce..
23,75 ₺
Vergiler Hariç:20,13 ₺
Cemilefendi Isırgan Sabunu 130 Grİçindekiler:Zeytinyağı, ısırgan tohumu yağı, sabun bazı, tuz, su Kullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin n..
14,85 ₺
Vergiler Hariç:13,75 ₺
Cemilefendi Keçi Sütlü Sabun 130 Grİçindekiler:Koruyucu ve paraben içermez.Keçi sütünün besleyici özelliği ile cildinizi gün boyu biriken kir ve yağdan arındırırken eşsiz bir bakım keyfi sunar.  Kullanım Talimatı:İstenilen bölgeye su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. ..
14,85 ₺
Vergiler Hariç:13,75 ₺
Cemilefendi Killi Sabun 130 Grİçindekiler:Koruyucu ve paraben içermez.Kullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin nemlenmesine yardımcı olur.  ..
12,00 ₺
Vergiler Hariç:10,17 ₺
Cemilefendi Kükürtlü Sabun 130 Grİçindekiler:Koruyucu ve paraben içermez.Kullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin temizlenmesine yardımcı olur.&n..
12,00 ₺
Vergiler Hariç:10,17 ₺
Cemilefendi Lavanta Sabunu 130 Grİçindekiler:Olea Euro paea fruit oil, aqua, sodium chloride, lavandula angustifolia oil, parfümKullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel..
13,77 ₺
Vergiler Hariç:12,75 ₺
Cemilefendi Masaj Kremiİçindekiler:Vazelin, kekik yağı, biberiye yağı, alabalık yağı, pelesenk yağı, susam yağı, çörek otu yağı, karanfil yağı, gliserin, kafirun, mentol.Kullanım Talimatı:Masaj yapılması istenilen bölgelere 10-15 dakika dairesel olarak uygulanır. Uyarılar:Göz ile temasından kaç..
29,70 ₺
Vergiler Hariç:27,50 ₺
Cemilefendi Masaj Yağı 125 MlCemilefendi Masaj Yağı, cildinizi nemlendirir ve ipeksi bir görünüm kazandırır. Hoş kokusu ile doyumsuz masaj keyfi verir. İçindekiler:Kekik yağı, biberiye yağı, karanfil yağı, alabalık yağı, pelesenk yağı, susam yağı, çörek otu yağı, menthol, keten yağı, kafurun, p..
29,70 ₺
Vergiler Hariç:27,50 ₺
Cemilefendi Papatya Sabunu 130 GrKullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin nemlenmesine yardımcı olur. Saç ve saç derisinin beslenmesine ve daha h..
13,75 ₺
Vergiler Hariç:11,65 ₺
Cemilefendi Sarımsak Sabunu 130 Grİçindekiler:Koruyucu ve paraben içermez.Kullanım Talimatı:İstenilen bölge su yardımı ile köpürtülerek ardından bol su ile durulanır. Gerektiğinde tekrarlanır. Saç, cilt ve vücut temizliği için uygundur. Özel formülü ile cildinizin nemlenmesine yardımcı olur.&nb..
9,75 ₺
Vergiler Hariç:8,26 ₺
Cemilefendi Yeşil Kil 200 GrKullanım Talimatı:Yağlı ciltler için uygundur. Nemlenmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Haftada bir kez kullanılması önerilir.  Uyarılar:Uygulama öncesi maskenin daha etkili olabilmesi için kili yeteri kadar su ile karıştır..
8,75 ₺
Vergiler Hariç:7,42 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 178 (8 Sayfa)