Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Cemilefendi Ardıç Katranı Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Ardıç Katranı Şampuanı, zengin içeriği sayesinde saçlarınızın dolgun görünmesine, zayıf ve ince telli saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur. İçindekiler:Provitamin B5, vitamin B3, v..
28,91 ₺
Vergiler Hariç:24,50 ₺
Cemilefendi Argan Şampuanı 400 MlParaben, Silikon Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Argan Şampuanı, içeriğinde bulunan argan yağı, bitki extractları karışımı, provitamin B5, vitamin B3, vitamin H sayesinde saçlarınızın dolgun görünmesine, kuvvetlenmesine, zayıf ve ince telli saçla..
30,33 ₺
Vergiler Hariç:25,70 ₺
Cemilefendi Bal Özlü Şampuan 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Bal Özlü Şampuan, zengin içeriği sayesinde saçlarınızın dolgun görünmesine ve saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur. İçindekiler:Provitamin B5, vitamin H ve B3  vitaminleri içerir. İ..
32,45 ₺
Vergiler Hariç:27,50 ₺
Cemilefendi Çam Terebentin Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Çam Terebentin Şampuanı, içeriğinde bulunan çam terebentin yağı, bitki extractları ve vitaminler yağlı, dökülen ve yıpranmış saçlarınızın güçlenmesine, dökülmenin giderilmesine yardımcı o..
29,75 ₺
Vergiler Hariç:25,21 ₺
Cemilefendi Defne Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Defne Şampuanı, içeriğinde bulunan ısırgan yağı, bitki extracaları karışımı, provitamin B5 , vitamin B3, vitamin H sayesinde , cansız, zayıf ve dökülen saçların giderilmesine yardımcı olur.Kepeğin..
32,45 ₺
Vergiler Hariç:27,50 ₺
Cemilefendi Hamam Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Hamam Şampuanı, geleneksel hamam kokusu ile üretilmiş şampuan sayesinde banyoda hamam keyfini yaşamaya hazır olun.İçindekiler:Provitamin B5, Vitamin B3 ve Vitamin H içerir. İçeriğinde bulunan vita..
26,75 ₺
Vergiler Hariç:22,67 ₺
Cemilefendi Isırgan Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Isırgan Şampuanı, içeriğinde bulunan ısırgan yağı, bitki extractları karışımı, provitamin B5 , vitamin B3, vitamin H sayesinde saçlarınızın, dolgun görünmesine kuvvetlenmesine ve zayıf ve ince t..
32,45 ₺
Vergiler Hariç:27,50 ₺
Cemilefendi Lavanta Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Lavanta Şampuanı, içeriğinde bulunan lavanta yağı, bitki extractları karışımı, provitamin B5 , vitamin B3, vitamin H sayesinde saçlarınızın, dolgun görünmesine kuvvetlenmesine ve zayıf ve ince t..
32,45 ₺
Vergiler Hariç:27,50 ₺
Cemilefendi Saç Bakım Yağı 100 MlCemilefendi Saç Bakım Yağı, içeriğinde bulunan yağlar ve bitkisel özler sayesinde saçlarınızın yağ dengesini koruyarak, saça canlılık ve parlaklık verir. Kuru, yıpranmış ve boyalı saçlara uygulandığında saçınızı kökten uca besler. Koruyucu içermez.İçindekiler:Zeytin ..
25,80 ₺
Vergiler Hariç:21,86 ₺
Cemilefendi Saç Bakım Yağı 125 MlCemilefendi Saç Bakım Yağı, içeriğinde bulunan yağlar ve bitkisel özler sayesinde saçlarınızın yağ dengesini koruyarak, saça canlılık ve parlaklık verir. Kuru, yıpranmış ve boyalı saçlara uygulandığında saçınızı kökten uca besler. Koruyucu içermez.İçindekiler:Zeytin ..
23,75 ₺
Vergiler Hariç:20,13 ₺
Cemilefendi Sarımsak Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Sarımsak Şampuanı, zengin içeriği sayesinde saçlarınızın dolgun görünmesine ve saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur. İçindekiler:Sarımsak yağı ve 11 bitki extractlı karışımı içerir. Pro..
27,75 ₺
Vergiler Hariç:23,52 ₺
Cemilefendi Zeytin Şampuanı 400 MlParaben, Silikon, Hayvansal Ürün, Alkol ve Jelatin içermez.Cemilefendi Zeytin Şampuanı, içeriğinde bulunan zeytin yağı, bitki extractları karışımı, provitamin B5 , vitamin B3, vitamin H ve zeytin yağının ekstra içerisinde bulunan A, D, E ve K vitaminleri sayesinde s..
28,75 ₺
Vergiler Hariç:24,36 ₺
Keçi Sütü Sabun 150 GrKeçi Sütü Sabun Kullanımı:Saç diplerine nüfuz edecek şekilde parmak uçlarıyla sabunu saça yedirmek ve bol su ile durulamak saç bakımı için en geçerli kullanım yöntemidir.Uyarı:Karden Keçi Sütü Sabunu mümkünse farklı sabunlar ve şampuanlarla birlikte kullanılmamalı ve kullanım k..
13,00 ₺
Vergiler Hariç:11,02 ₺
Karden Yasemin Sabun 150 GrYasemin Sabun KullanımıEl, Yüz, Saç bölgeleri için kullanıma uygundur.UyarılarKarden Yeşilçay Sabunu mümkünse farklı sabunlar ve şampuanlarla birlikte kullanılmamalı ve kullanım kesintisiz ve düzenli periyotlarla yapılmalıdır.Karden Yasemin Sabun ÖzellikleriKarden Yeşilçay..
13,00 ₺
Vergiler Hariç:11,02 ₺
Mecitefendi Aloe Vera Şampuanı 250 MLÜrün İçeriği : Tüm saç tipleri için kullanıma uygundur.Paraben, Silikon, Jelatin, Renkendirici ve Alkol içermez...
61,25 ₺
Vergiler Hariç:51,91 ₺
Mecitefendi Ardıç Katran Şampuanı 400 MLKullanım :Ardıç katranı saç derisinde oluşan probemlere karşı yardımcı olarak kullanılabilir.Saçların canlı ve parlak görünmesini sağlar.Saç derisindeki çeşitli problemler için doktora başvurmanız tavsiye edilir.Ürün İçeriği :Sığırkuyruğu Otu EkstratıMersin Su..
42,25 ₺
Vergiler Hariç:35,81 ₺
Mecitefendi Argan Yağlı Şampuan Organik 400 MLÜrün İçeriği :Dünyada sadece tek bir bölgede organik tarımla yetişen mucize ağacın meyvelerinden elde edilen organik argan yağı saç ve saçlı deriyi besleyen saçlara ışıltı veren sağlıklı olmasını sağlayan özel bir yağdır.Normal saçlara olduğu kadar, kuru..
42,25 ₺
Vergiler Hariç:35,81 ₺
Mecitefendi At Kuyruğu Şampuanı 250 MlÜrün İçeriği : Uzama zorluğu yaşayan saçlarda içeriğindeki zengin bitki özleri ve vitaminlerle saçlarınızın en iyi dostu olmaya aday.Tüm saç tipleri için uygundur.Paraben, Renklendirici, Silikon, Alkol, Hayvansal Ürün ve Jelatin içermez...
61,25 ₺
Vergiler Hariç:51,91 ₺
Mecitefendi Bal Özlü Şampuan 400 MLÜrün İçeriği :Bal özü ve buğday proteini içermektedir.Saç ve saç derisinin uzun süreli ve derinlemesine nemlendirilmesinde, onarılmasında ve saçların ultra yumuşaklığa kavuşmasında doğal destektir. Boyalı,kuru ve yıpranmış saçlar için kullanıma uygundur.Paraben,Sil..
42,25 ₺
Vergiler Hariç:35,81 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 55 (3 Sayfa)