Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Ayva Kurusu 1 kgTavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması dur..
15,12 ₺
Vergiler Hariç:14,00 ₺
Ayva Kurusu 500 grTavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması d..
7,56 ₺
Vergiler Hariç:7,00 ₺
Böğürtlen Kurusu 1 KgBöğürtlenin kurutularak harmanlanması ile elde edilir...
63,72 ₺
Vergiler Hariç:59,00 ₺
Böğürtlen Kurusu 250 grBöğürtlenin kurutularak harmanlanması ile elde edilir...
17,28 ₺
Vergiler Hariç:16,00 ₺
Böğürtlen Kurusu 500 grBöğürtlenin kurutularak harmanlanması ile elde edilir...
31,86 ₺
Vergiler Hariç:29,50 ₺
Cennet Hurması Trabzon Hurması Yeni Mahsül 1 kgÜlkemizde en çok Hatay, Mersin ve Antalya çevresiyle Karadeniz kıyılarında yetiştirilir. A, B ve C vitamini, potasyum, kalsiyum, çinko ve fosfor içerir...
51,84 ₺
Vergiler Hariç:48,00 ₺
Cennet Hurması Trabzon Hurması Yeni Mahsül 250 grÜlkemizde en çok Hatay, Mersin ve Antalya çevresiyle Karadeniz kıyılarında yetiştirilir. A, B ve C vitamini, potasyum, kalsiyum, çinko ve fosfor içerir...
20,52 ₺
Vergiler Hariç:19,00 ₺
Cennet Hurması Trabzon Hurması Yeni Mahsül 500 grÜlkemizde en çok Hatay, Mersin ve Antalya çevresiyle Karadeniz kıyılarında yetiştirilir. A, B ve C vitamini, potasyum, kalsiyum, çinko ve fosfor içerir...
31,32 ₺
Vergiler Hariç:29,00 ₺
Demirhindi 1 kgDemirhindi , hem tıbbi hem de mutfak amaçlı çok çeşitli kullanımlara sahip lezzetli, tatlı ve ekşi bir meyvedir . Yaprak dökmeyen demirhindinin yaprakları ve uzun kahverengi kabukları ile karakterize baklaya benzer. Bakla görünümündeki bu meyve içinde demirhindi meyvesi olan yapışkan,..
52,38 ₺
Vergiler Hariç:48,50 ₺
Demirhindi 500 grDemirhindi , hem tıbbi hem de mutfak amaçlı çok çeşitli kullanımlara sahip lezzetli, tatlı ve ekşi bir meyvedir . Yaprak dökmeyen demirhindinin yaprakları ve uzun kahverengi kabukları ile karakterize baklaya benzer. Bakla görünümündeki bu meyve içinde demirhindi meyvesi olan yapışka..
26,73 ₺
Vergiler Hariç:24,75 ₺
Domates Kurusu (Vakumlu) 1 kgDomates kurusu, salçalık cinsi domateslerin kurumuş şeklidir. Domates yaklaşık %94-95 civarında su oranına sahiptir. Kurutulduğu zaman içindeki suyun kurutulması ile yaklaşık 15-18 kg domatesten 1 kg kuru domates elde edilebilmektedir. Kurutma ile üründeki su uzakla..
49,50 ₺
Vergiler Hariç:45,83 ₺
Domates Kurusu 2 kgDomates kurusu, salçalık cinsi domateslerin kurumuş şeklidir. Domates yaklaşık %94-95 civarında su oranına sahiptir. Kurutulduğu zaman içindeki suyun kurutulması ile yaklaşık 15-18 kg domatesten 1 kg kuru domates elde edilebilmektedir. Kurutma ile üründeki su uzaklaşır ve ürü..
100,07 ₺
Vergiler Hariç:92,66 ₺
Dut Kurusu 1 kgGenel Özellikler:Kalsiyum ve demir deposu olan dut kurusu, B1, B2 ve C vitamini açısından da oldukça zengindir.Kullanım Şekli:Dutun kurutulmuşu kış aylarında misafirlere ikram edilir ve uzun kış gecelerinin sohbetlerinde ağzı tatlandırır, hem tatlı ihtiyacımızı karşılar, hem de o döne..
67,36 ₺
Vergiler Hariç:62,37 ₺
Dut Kurusu 500 grGenel Özellikler:Kalsiyum ve demir deposu olan dut kurusu, B1, B2 ve C vitamini açısından da oldukça zengindir.Kullanım Şekli:Dutun kurutulmuşu kış aylarında misafirlere ikram edilir ve uzun kış gecelerinin sohbetlerinde ağzı tatlandırır, hem tatlı ihtiyacımızı karşılar, hem de o dö..
34,75 ₺
Vergiler Hariç:32,18 ₺
Hurma Yumuşak İran 1 kgHurma, palmiyegiller familyasından dekoratif yapraklı bir palmiye türüdür. Palmiyeler gibi tropikal, ılıman ve çöl ikliminin görüldüğü yerlerde yetişir. Kazık ve saçak kök yapısına sahiptir. Ağacın pürüzlü gövdesi gri ağırlıklı kahverengi gibidir. Kardeşlenme eğilimi vardır. G..
19,05 ₺
Vergiler Hariç:17,64 ₺
Hurma Yumuşak İran 500 grHurma, palmiyegiller familyasından dekoratif yapraklı bir palmiye türüdür. Palmiyeler gibi tropikal, ılıman ve çöl ikliminin görüldüğü yerlerde yetişir. Kazık ve saçak kök yapısına sahiptir. Ağacın pürüzlü gövdesi gri ağırlıklı kahverengi gibidir. Kardeşlenme eğilimi vardır...
10,26 ₺
Vergiler Hariç:9,50 ₺
Kızılcık Kurusu 1 kgKızılcığın antioksidan kapasitesi oldukça yüksektir. Ülkemizde de tüketilen kızılcık suyunun faydaları ise son derece fazladır. Genellikle suyla seyreltilerek tüketilir. Kızılcık vitamin C, K, B6 ve E yönünden zengindir, kalsiyum, magnezyum, demir, mangenez ve potasyum da barındı..
17,93 ₺
Vergiler Hariç:16,60 ₺
Kızılcık Kurusu 500 grKızılcığın antioksidan kapasitesi oldukça yüksektir. Ülkemizde de tüketilen kızılcık suyunun faydaları ise son derece fazladır. Genellikle suyla seyreltilerek tüketilir. Kızılcık vitamin C, K, B6 ve E yönünden zengindir, kalsiyum, magnezyum, demir, mangenez ve potasyum da barın..
9,72 ₺
Vergiler Hariç:9,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)