Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Alıç Sirkesi Sanita 500 mlAlıç Sirkesi HakkındaAlıç bitkisi, dağların eteklerindeki çalılık görünümlü ağaçlardan toplanır.Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.Alıç sirkesi, bir çay bardağı suya bir tatlı kaşığı alıç sirkesi karıştırılarak hazırlanı..
15,00 ₺
Vergiler Hariç:13,89 ₺
Cemilefendi Katıksız Alıç Sirkesi 500 Mlİçindekiler:Geleneksel, doğal fermantasyon yöntemiyle elde edilmiş alıç sirkesi. Katkısız! %100 alıç meyvesinden üretilmiştir.Uyarılar:Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Direkt güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz...
22,00 ₺
Vergiler Hariç:20,37 ₺
Cemilefendi Elma Sirkesi 500 Mlİçindekiler:Geleneksel, doğal fermantasyon yöntemiyle elde edilmiş elma sirkesi. Katkısız! %100 Elma'dan üretilmiştir.Uyarılar:Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Direkt güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında..
23,49 ₺
Vergiler Hariç:21,75 ₺
Cemilefendi Enginar Sirkesi 500 Mlİçindekiler:Enginar sirkesi %100 enginardan üretilmiştir. Koruyucu madde içermez! Uyarılar:Bu sebeple özellikle kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde ''ana'' adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir. Bunlar bozulma be..
23,49 ₺
Vergiler Hariç:21,75 ₺
Cemilefendi Üzüm Sirkesi 500 Mlİçindekiler:Geleneksel, doğal fermantasyon yöntemiyle elde edilmiş üzüm sirkesi. Katkısız! %100 üzümden üretilmiştir.Uyarılar:Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Direkt güneş ışığından ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ..
22,95 ₺
Vergiler Hariç:21,25 ₺
Mecitefendi Organik Alıç Sirkesi 500 MLÜrün İçeriği : Organik alıç meyvesinden geleneksel doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir. Bu sebeple özellikle kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde "ana" adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir. Bunlar bozulm..
19,25 ₺
Vergiler Hariç:17,82 ₺
Mecitefendi Organik Katkısız Elma Sirkesi 500 MLÜrün İçeriği : Organik elma meyvesinden geleneksel doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir. Bu sebeple özellikle kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde "ana" adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir. Bunl..
27,81 ₺
Vergiler Hariç:25,75 ₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)