Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Enginar Yaprağı Çanak 1 kgEnginar çayı nasıl hazırlanır?Enginar çayını yapmadan önce kullanılacak enginar yapraklarının ufalanmış olması gerekmektedirSu dolu bir tencereye aktaral.com'dan satın almış olduğunuz enginar yapraklarını ekleyin,Enginar yaprakları dolu tencereyi 5 dakika kadar kaynatın,5 d..
38,61 ₺
Vergiler Hariç:35,75 ₺
Enginar Yaprağı Çanak 250 grEnginar çayı nasıl hazırlanır?Enginar çayını yapmadan önce kullanılacak enginar yapraklarının ufalanmış olması gerekmektedirSu dolu bir tencereye aktaral.com'dan satın almış olduğunuz enginar yapraklarını ekleyin,Enginar yaprakları dolu tencereyi 5 dakika kadar kaynatın,5..
24,03 ₺
Vergiler Hariç:22,25 ₺
Enginar Yaprağı Çanak 500 grEnginar çayı nasıl hazırlanır?Enginar çayını yapmadan önce kullanılacak enginar yapraklarının ufalanmış olması gerekmektedirSu dolu bir tencereye aktaral.com'dan satın almış olduğunuz enginar yapraklarını ekleyin,Enginar yaprakları dolu tencereyi 5 dakika kadar kaynatın,5..
28,89 ₺
Vergiler Hariç:26,75 ₺
Mecitefendi Enginarlı Çay Süzen Poşet 40'lıÖzenle toplanan birinci kalite bitkilerden özel formülasyonu ile mecitefendi tesislerinde gıda güvenliği kapsamında üretilen Enginar Yaprağı ağırlıklı bitkisel karışımlı çaydır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan Enginarlı Bitki çayı üretiminden ..
21,75 ₺
Vergiler Hariç:20,14 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)