Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Kırmızı Çay Rooibos 1 kgDünyada popülaritesi her geçen gün artan, ülkemizde de genellikle kırmızı çay ya da kızıl çay adıyla bilinen Rooibos Çayı, kökleri Güney Afrika’ya kadar uzanan, kafeinsiz içeriğe sahip bir çaydır. Ağırlıklı olarak kırmızı ve yeşil olmak üzere iki farklı renk ile sunulan rooib..
270,00 ₺
Vergiler Hariç:250,00 ₺
Kırmızı Çay Rooibos 100 grDünyada popülaritesi her geçen gün artan, ülkemizde de genellikle kırmızı çay ya da kızıl çay adıyla bilinen Rooibos Çayı, kökleri Güney Afrika’ya kadar uzanan, kafeinsiz içeriğe sahip bir çaydır. Ağırlıklı olarak kırmızı ve yeşil olmak üzere iki farklı renk ile sunulan roo..
32,25 ₺
Vergiler Hariç:29,86 ₺
Kırmızı Çay Rooibos 250 grDünyada popülaritesi her geçen gün artan, ülkemizde de genellikle kırmızı çay ya da kızıl çay adıyla bilinen Rooibos Çayı, kökleri Güney Afrika’ya kadar uzanan, kafeinsiz içeriğe sahip bir çaydır. Ağırlıklı olarak kırmızı ve yeşil olmak üzere iki farklı renk ile sunulan roo..
67,00 ₺
Vergiler Hariç:62,04 ₺
Kırmızı Çay Rooibos 500 grDünyada popülaritesi her geçen gün artan, ülkemizde de genellikle kırmızı çay ya da kızıl çay adıyla bilinen Rooibos Çayı, kökleri Güney Afrika’ya kadar uzanan, kafeinsiz içeriğe sahip bir çaydır. Ağırlıklı olarak kırmızı ve yeşil olmak üzere iki farklı renk ile sunulan roo..
135,00 ₺
Vergiler Hariç:125,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)