Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Teslimat ve Kargo

150 TL altındaki siparişleriniz için 10 TL tutarında bir gönderi ücreti ödersiniz. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
Ayrıntılı bilgi için İptal ve İade Şartları sayfasına göz atabilirsiniz.
Siparişiniz sisteme "BEKLEMEDE" olarak düştükten sonra en erken 1, en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir.
Siparişlerinizi YURTİÇİ KARGO ile tarafınıza gönderiyoruz. Kargo firmalarında yoğunluğu göz önünde bulundurarak, farklı kargo şirketleri ile gönderim de sağlanabilmektedir.
Siparişiniz Yurtiçi Kargo tarafından 09:00-18:00 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

www.aktaral.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

Kargo firması adresinizde olmamanız durumunda siparişinizi şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz iade edilir. İade edilen kargonun tekrar sevkini istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dış görüntüde bir sorun varsa; paketi elinize aldığınızda kırık parça sesi, paket üzerine bulaşmış sıvı, ambalajın üzerinde herhangi bir noktada ezilme görürseniz kesinlikle kargo görevlisi nezaretinde açıp, içeriği kontrol etmelisiniz. Kargo paketinde, ürünün kendisinde hasar varsa kargo görevlisinden ‘’Hasar tespit tutanağı’’düzenlemesini talep ediniz. Tutanak düzenlenmeden kargo teslim fişini imzalamayınız. Kargo teslim fişine atılan imza ürünü eksiksiz ve sağlam olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir. Aksi takdirde hasarlı ürünü iade kabul etmemiz mümkün değildir. Durum tespit tutanağı düzenlemek isterlerse kabul etmeyiniz, durum tespit tutanağı kesinlikle hasar tespit tutanağı yerine geçmez. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra, kargoyu teslim almazsanız müşteri hizmetlerimize durumu bildirmeniz gerekmektedir. Hasarlı ürünü tutanak ile birlikte teslim almadan kargo ile geri gönderin.

Teslimat ve Kargo