Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Cemilefendi Yeşil Çay Sallama 20'liİçindekiler:%100 Yeşil çay.Kullanım Talimatı:Her bir fincan için 1 adet Cemil Efendi süzen poşeti, demlik veya fincanınıza yerleştirin. Kaynamakta olan suyu ilave ederek bir kaç dakika demlenmeye bırakın.Uyarılar:Direkt güneş ışığı almayan, serin, rutubetsiz ve kur..
14,85 ₺
Vergiler Hariç:13,75 ₺
Mecitefendi Yeşil Çay İpli Süzen Poşet 20'liÜretimi tam otomatik ipli zarflı çay makinasında mecitefendi tesislerinde gerçekleştirilen yeşil çay ipli zarflı 20’li Çay, birinci kalite yeşil çay yapraklarının karadeniz yöresinden özenle toplanmaları ve strelizasyonundan sonra her aşaması kontrol altın..
18,75 ₺
Vergiler Hariç:17,36 ₺
Yeşil Çay 1 KgYeşil çay demlerken lezzet kirliliğini önlemek amacıyla ayrı bir çaydanlık kullanmanızı öneririz. Demlemek için cam, seramik, kil, porselen ya da paslanmaz çelik çaydanlık tercih edin. Plastik ve alüminyumdan uzak durun.Yeşil çay'daEn iyi tadı almak için filtrelenmiş veya arıtılmış su ..
202,95 ₺
Vergiler Hariç:187,92 ₺
Yeşil Çay 250 grYeşil çay demlerken lezzet kirliliğini önlemek amacıyla ayrı bir çaydanlık kullanmanızı öneririz. Demlemek için cam, seramik, kil, porselen ya da paslanmaz çelik çaydanlık tercih edin. Plastik ve alüminyumdan uzak durun.Yeşil çay'daEn iyi tadı almak için filtrelenmiş veya arıtılmış s..
102,56 ₺
Vergiler Hariç:94,96 ₺
Yeşil Çay 500 grYeşil çay demlerken lezzet kirliliğini önlemek amacıyla ayrı bir çaydanlık kullanmanızı öneririz. Demlemek için cam, seramik, kil, porselen ya da paslanmaz çelik çaydanlık tercih edin. Plastik ve alüminyumdan uzak durun.Yeşil çay'daEn iyi tadı almak için filtrelenmiş veya arıtılmış s..
102,56 ₺
Vergiler Hariç:94,96 ₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)