Menu
Your Cart
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Mersin Yaprağı 1 KgMersin yaprağı, Mersingiller familyasından, 1 metre ile  5 metre boyunda bazen fundalık, bazen küçük bir ağaçlık şeklinde oldukça sık çatallaşan ve çok sık yapraklı bir bitkidir. Oldukça hoş bir kokusu olan mersin yaprağın içerisinde A vitamini, şeker, tanen bulundurur. ..
29,21 ₺
Vergiler Hariç:24,75 ₺
Mersin Yaprağı 250 grMersin yaprağı, Mersingiller familyasından, 1 metre ile  5 metre boyunda bazen fundalık, bazen küçük bir ağaçlık şeklinde oldukça sık çatallaşan ve çok sık yapraklı bir bitkidir. Oldukça hoş bir kokusu olan mersin yaprağın içerisinde A vitamini, şeker, tanen bulundurur.&nbs..
10,75 ₺
Vergiler Hariç:9,11 ₺
Mersin Yaprağı 500 grMersin yaprağı, Mersingiller familyasından, 1 metre ile  5 metre boyunda bazen fundalık, bazen küçük bir ağaçlık şeklinde oldukça sık çatallaşan ve çok sık yapraklı bir bitkidir. Oldukça hoş bir kokusu olan mersin yaprağın içerisinde A vitamini, şeker, tanen bulundurur.&nbs..
16,75 ₺
Vergiler Hariç:14,19 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)